H.264 kodeerimine läbi uute tehnoloogiate

- May 06, 2016 -

H.264 video pakkimise algoritm ja H.263 ja MPEG-4 sarnase kasutamine põhineb segatud kodeerimise meetod, mis kasutab intra-frame kodeerimine (Sisene) ja kodeerimine (Inter) kahest kodeeringurežiimist interframe. Võrreldes eelmise standard, et tõsta kodeerimise efektiivsust, compression suhe ja pildi kvaliteeti, H.264 uute tehnoloogiate kodeering:

(1) H.264 video kodeerimise süsteem koosneb video kodeerimise kihi funktsioonid (VCL, Video kodeerimise kiht) ja võrgu abstraction layer (LÕPLI, võrgu Abstraction Layer) kahel tasandil. VCL kasutatakse täielikult väga kokkusurutud video järjestused LÕPLI Standardset andmevormingut, mis sisaldab päiseteavet erinevatel meedia edastamine.

(2) täiustatud intra ennustus, mis sisaldavad rohkem ruumilise detail makro-plokk 4 x 4 prognoosid ja suhteliselt tasane piirkonnas asuvate 16 x 16 mudeli, endine 9 tüüpi ennustus meetodid, mis on 4 tüüpi ennustus meetodeid.

(3) kasutades mitut tüüpi sektsioonimise interframe ennustus standardid on määratletud 7 erineva suuruse ja kujuga ploki Segmentimine (16 x 16 ja 16 x 8 ja 8 x 16) ja makro-block segmendi (8 x 8, ja 8 x 4, ja 4 x 8 ja 4 x 4). Kasutades väiksemaid plokid ja adaptiivne kodeerimine režiim ennustus andmete koguseid vähendada, vähendades sellega ka edaspidi bitikiirus.

(4) 1/4-pixel täpsus algatusel hindamise aluseks kõrge täpsusega.

(5) mitme taustsüsteemi ennustus. Interframe kodeerimise saadaval 5 eri tugiraamistikud üles.


Paari:Järelevalve ja kontrollsüsteemi videodekooderil põhimõtted Järgmise:Ei