Ühisturu areng IPTV tootmisharu

- May 06, 2016 -

Ettevõtte vajadusi ja tehnoloogia arendamisest, IPTV tehnoloogia arengul on mitmeid tunnusjooni.

Integreeritud platvorm kontrollitoiminguid on paranenud. Sisu eeldusest võib toru saab järk-järgult kontrollitud, integreeritud tõrje platvorm on klassi eraldamine võimsus; rohkem Twitter koostoime, video aktsia taotluse sisu ja tehnoloogia integreerimine.

Teiseks, nagu inimene-masin suhtlus portaal EPG toetust Flash ja HTML5 veebitehnoloogiad renderdamise moodustavad järk-järgult paindlik ja ohtralt lisaväärtusega rakendusi toetab.

Kolm HD 3D video suurendab järkjärgult. IPTV kasutades uus kodeerimise ja dekodeerimise tehnoloogia, andurid, infosisu edastamine võrgu (CDN) toega TV-boksi 720P, 1080I ja Dolby 5.1, 7.1 heli, video, kvaliteetsete audiovisuaalse kogemus.

Neli on intelligentne CDN, vajutab HD media streaming õhuväevahendid ettevõtluse integratsiooni toetamine.

Viis on süsteemi liidesespetsifikatsioon rohkem täiuslikuks platvormi vahel. Kokku integreeritud eetrisse platvormi ja platvorm, broadcasting platvormide ja käiguvahetussüsteem vahelised liidesed selgemalt, EPG liides koos CDN lahendus parem. Lisaks cloud computing tehnoloogia IPTV platvormi ja võrgu teostuse ja äritegevuse maht ning kasutajate kogemusi.


Paari:IPTV äri arengu režiim Järgmise:IPTV arengu Watch